Skip to content

O nás

Jsme DVĚ. Marie a Edita. Máme dohromady více než 40 let zkušeností z byznysu, z velkých firem, z poradenství i z neziskového sektoru. Díky logickému uvažování a pragmatickému přístupu umíme tyto zkušenosti využít, dobře a efektivně zkombinovat a srozumitelně podat.

Spoluzaložily jsme Asociaci udržitelného podnikání a informační a osvětovou platformu CSRD.CZ s cílem podpořit konkurenceschopnost českých firem všech velikostí a typů. Když kliknete na logo, dozvíte se více.

Marie: ekonomka, 25 let zkušeností z manažerských pozic v korporátním světě: v EY a ČSOB skupině.

Hlavní odpovědnosti a zkušenosti: audit a poradenství, řízení rizik, compliance, strategické řízení, obchod a marketing, HR, řízení změny, CSR a udržitelnost, diverzita a inkluze.

Místopředsedkyně představenstva Asociace udržitelného podnikání a členka strategické a redakční rady CSRD.CZ.

Co mě baví kromě práce: moje rodina, potkávat lidi, poznávat je a propojovat, cestovat, potápět se se žraloky a fotit podvodní mikroživot.

Edita: právnička, advokátka, manažerka, 17 let zkušeností z vrcholového vedení Pivovarů Staropramen.

Hlavní odpovědnosti a zkušenosti: právní agenda, komunikace (interní, externí), CSR a udržitelnost, krizové řízení, compliance.

Předsedkyně představenstva Asociace udržitelného podnikání a členka strategické rady CSRD.CZ.

Co mě baví kromě práce: mé dvě dcery, baví mě je provázet životem, baví mě jóga, jízda koňmo, balet, divadlo, literatura, setkávání s přáteli.